fbpx

Polityka prywatności Newslettera 

Jednym z nadrzędnych celów Fundacji „For Photography” jest dostarczanie informacji związanych z działaniami naszej fundacji. Dlatego uruchomiliśmy Newslettera, z myślą o każdym, kto chce otrzymywać na bieżąco informacje o naszych planach, projektach, wydarzeniach i wystawach oraz materiały promocyjne zachęcające do współpracy z Fundacją „For Photography”. 

Szanujemy prywatność Użytkowników. Poniżej publikujemy zasady oraz sposób gromadzenia i przetwarzania danych związanych z obsługą naszego elektronicznego Newsletera. 


I. Gromadzenie i wykorzystanie danych

1. Otrzymywanie elektronicznego Newslettera wymaga podania wyłącznie imienia i adresu e-mail. Do tego celu jest przeznaczony moduł NEWSLETTER dostępny na stronie Fundacji.


2. Podając swój adres email na stronie www.forphotography.eu wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, a w szczególności adres poczty elektronicznej, przez Fundację „For Photography” będącą administratorem danych.


3. Pozyskiwane dane wykorzystywane są wyłącznie w celu przesyłania Newsletera i obsługi korespondencji.


4. Każdy korzystający z Newslettera jest jego Odbiorcą a decydując się na korzystanie z usługi subskrypcji Newslettera, potwierdza zapoznanie się z polityką prywatności.

5. Newsletter wysyłany będzie cyklicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, aby przekazać informacje na temat działań fundacji oraz materiały promocyjne zachęcające do współpracy z Fundacją.

6. Zapisanie na Newslettera jest dobrowolne, następuje poprzez podanie imienia i e-mail w module NEWSLETTER na stronie Fundacji pod adresem https://forphotography.eu/newsletter-fundacji-for-photography, klikając przycisk SUBSKRYBUJ , który jest potwierdzeniem zapoznania się z polityka prywatności i akceptacją linka aktywacyjnego wysłanego na podany przez Odbiorcę adres e-mail.

7. Administratorem danych jest Fundacja „For Photography” i nie udostępnia przekazanych mu danych jakimkolwiek podmiotom trzecim.

8. Adresy e-mail będą przechowywane w bazie kontaktów MailerLite oraz gmail.

9. Dane podawane są dobrowolnie, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymywanie Newslettera.

10. Subskrybent Newslettera, w każdym momencie ma możliwość rezygnacji z jego dalszego otrzymywania. W tym celu należy kliknąć w link rezygnacji (stopkę rezygnacji) będący nieodzownym elementem każdego wydania Newsletera.


 II. Prawa Użytkownika

1. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do: treści swoich danych osobowych, ich sprostowania i usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora.

2. W celu realizacji uprawnień osoba, której dane dotyczą możne wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Newsletter ten ma charakter informacyjny.

4. Subskrypcja Newslettera jest całkowicie bezpłatna.
 

III. Podstawa prawna, Ograniczenia odpowiedzialności.

1. Przetwarzanie danych następuje w celach prawnie usprawiedliwionych, realizowanych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

2. Administratorem danych osobowych jest Fundacja „For Photography” KRS 0000832180.

3. Newsletter Fundacji „For Photography” może zawierać odnośniki (linki) do innych stron, zamieszczane dla wygody i wiadomości użytkownika. Fundacja „For Photography” nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane tam informacje i stosowane polityki prywatności. Ponadto za treści ewentualnych przekazów reklamowych odpowiada reklamodawca.
  

IV. Zmiana polityki prywatności

1. Fundacja „For Photography” zastrzega sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności. Nowa polityka prywatności obowiązuje użytkowników od momentu udostępnienia jej pod adresem 
https://forphotography.eu/newsletter-fundacji-for-photography/newsletter-polityka-prywatnosci